1.9.08   Kyx:Stodůlky ODLOŽENO

8.9.08   Kyx:FC Hlad   1:0

sestava:špánek-míla,tomášek,šéba,jíros,křížek,pepa,bohouš,libor,šůstek

gol:bohouš

Soupeře jsme překvapivě přehrávali kombinační hrou po zemi,ale dlouho se nám nedařilo dát gol.Ve druhém poločase Bohouš naší střeleckou smůlu protrhl a po samostatné akci nám vystřelil tři body.V závěru zápasu měli ještě obrovskou šanci Libor s Tomáškem,kteří šli sami na brankáře a vybojovali roh :-)))

15.9.08   Kyx:Hloubětín   3:3

sestava:špánek-míla,tomášek,šéba,jíros,pepa,bohouš,libor,šůstek

goly:tomášek,bohouš,šůstek

V prvním poločase jsme si vytvořili drtivý tlak,ale cinkali jenom tyče,tak nás soupeř potrestal golem "do šatny".Na začátku druhé půle jsme si vzali něco jako timeout ve hře a dostali dva goly během jediné minuty!Neskutečným závěrem jsme nakonec dokázali vybojovat aspoň bod,i když jsme zápas měli jasně vyhrát.

22.9.08   Kyx:RBC   7:4    POLOČAS 7:0!!!!!!!

goly:3xšůstek,2xlibor,bohouš,jíros

Nový herní prvek použitý v minulém zápase,tzv. timeaut ve hře,jsme z jedné minuty rozšířili na celý druhý poločas,kterého jsme se prakticky nezůčastnili.Aspoň si Martin mohl vyzkoušet chytání devítky,které proti nám soupeř kopal dvě.

29.9.08   Kyx:Klokani   2:8

goly:bohouš,libor

Se soupeřem,který naděluje kudy chodí jsme dlouho drželi vyrovnaný stav.Ve druhém poločase jsme ale nedokázali uhlídat skvěle zahrávané auty soupeře a naše následná hra bez brankaře dopadla 0:3 v náš neprospěch.

06.10.08   Kyx:Za zenitem   4:7

goly:3xšůstek,šéba

Soupeř hrál skoro celý zápas s brankařem na půlce a to nám dělalo velké problémy.Přesto jsme dokázali otočit skore z 0:2 na 4:3,ale odvážná hra soupeře bez brankaře slavila úspěch a na další goly už jsme nedokázali reagovat.Naše hra bez brankaře dopadla tentokrát 0:2.

13.10.08   Kyx:Barbero   4:4

sestava:špánek-šéba,tomášek,křížek,jíros,pepa,šůstek

goly:2x pepa,2x křížek

Po poločase 3:1 to vypadalo na jednoznačnou záležitost,ale soupeř ve druhé půli během šesti minut otočil skore na 3:4 a Pavel Křížek musel pět minut před koncem zachraňovat alespoň remízu.

20.10.08   Kyx:Tefal   2:2

sestava:špánek-míla,šéba,tomášek,jíros,křížek,pepa,bohouš,libor,šůstek

goly-bohouš,šůstek

Za celý zápas jsme nedokázali dát gol soupeři,který měl zraněného brankaře,ožralého útočníka a neměl hráče na střídání.Až riskantní hra bez brankaře přinesla vyrovnání a aspoň jeden bod.

03.11.08   Kyx:Autoexpres   1:5

sestava:špánek,míla,šéba,tomášek,libor,jíros,bohouš,křížek,pepa

gol:křížek

11.11.08   Kyx:Loosy   9:1

sestava:špánek-míla,šéba,křížek,dostál,jíros,bohouš,libor,pepa,šůstek

goly:2x šůstek,2x tomášek,křížek,míla,libor,jíros,špánek

Soupeř neměl hráče na střídání a ve druhém poločase navíc úplně přestal bránit,takže kromě velké zimy to byl pohodový zápas.

18.11.08   Kyx:Arsenal   0:1

sestava:šéba-míla,tomášek,jíros,křížek,bohouš,libor,pepa,šůstek

Bez golů se vyhrávat nedá...

01.12.08   Kyx:Stodůlky   3:3

sestava:špánek-míla,tomášek,křížek,jíros,pepa,libor,šůstek

goly:libor,míla,šůstek

Pohodový vstup do zápasu,ale brzké vedení 2:0 jsme ještě do poločasu po dvou našich chybách ztratili a v polovině druhého nabídl Pepa soupeři šanci,kterou nemohl odmítnout.Z místy drtivého tlaku jsme vytěžili pouze vyrovnání a dvě neproměněné devítky.